NP Stan: „Epistole din Buragan” am gândit-o ca pe o carte de rămas bun!
Joi, 12 iunie, în foaierul Direcţiei pentru Cultură Călăraşi a fost lansată cea de-a 15-a carte semnată de poetul Nicolae...
Joi, 12 iunie, în foaierul Direcţiei pentru Cultură Călăraşi a fost lansată cea de-a 15-a carte semnată de poetul Nicolae...